Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Fen Bilimleri Enstitüsü

Enstitü Müdürlerimiz

 

Kuruluşundan Bugüne Görev Yapmış FBE Müdürlerimiz
 

Ünvan Adı Soyadı      Anabilim Dalı Görev Tarihleri
Prof.Dr. Salih Zeki TUTKUN       Jeoloji Mühendisliği 01.04.1995 - 06.10.1995
Prof.Dr. İsmail SÖKMEN Fizik 06.10.1995 - 27.11.1996
Doç.Dr. Recep BİRCAN       Su Ürünleri       27.11.1996 - 23.05.1997
Prof.Dr. Ali Paşa AYDIN       Matematik 15.07.1997 - 16.02.1999
Prof.Dr. Cevdet TEZCAN Fizik 23.02.1999 - 26.01.2000
Yrd.Doç.Dr. Ismail TARHAN Fizik 26.01.2000 - 22.02.2000
Prof.Dr. Osman DEMİRCAN Fizik 22.02.2000 - 16.02.2001
Prof.Dr. Ali ÖZPINAR       Bitki Koruma       21.02.2001 - 14.11.2002
Prof.Dr. Mehmet Emin ÖZEL       Fizik       15.11.2002 - 26.09.2008
Prof.Dr. Neşet AYDIN        Matematik 29.09.2008 - 23.09.2009
Prof.Dr. Ahmet ERDEM Fizik       30.09.2009 - 14.06.2010
Prof.Dr. İsmail TARHAN       Fizik       15.06.2010 - 22.04.2011
Prof.Dr. İsmet KAYA Kimya 25.04.2011 - 18.04.2013
Doç.Dr. Zeki KARACA Maden Mühendisliği 18.04.2013 - 06.04.2015
Prof.Dr. Levent GENÇ Şehir ve Bölge Planlama  06.04.2015 - Devam Ediyor